Fluitschema

Zonder scheidsrechters geen wedstrijden. Hieronder het schema voor de tweede helft van het seizoen 2017-2018.
Wijzigingen die via de mail of door Marjori naar de scheidsrechters gecommuniceerd worden gaan altijd voor!
Let op dat voor het fluiten van Heren 1 (Donar) en Dames 1 en 2 een hogere licentie nodig is dan voor de andere teams.

Wil je fluiten maar heb je nog geen licentie?
Ga naar https://www.volleybalmasterz.nl/ om je spelregelbewijs te behalen.
.

Datum Tijd Team thuis Team uit Code Scheids uit Team Scheidsrechter
12-01-2018 19:15 VCO JB 1 VCS JB 1 JB1E2-DE D1 Channah
12-01-2018 19:15 VCO JC 1 VHZ JC 1 JC1B2-EF D4 Thalia
12-01-2018 19:15 VCO MB 1 VHZ MB 3 MB2Q2-GA D4 Eva
12-01-2018 19:15 VCO HS 2 VCS HS 2 H3M-KG H1 Niels J.
12-01-2018 21:00 VCO DS 1 GGV DS 1 D2I-LF H2 Alex
12-01-2018 21:00 VCO DS 4 SKC DS 10 D4H-LF H2 Stephane
12-01-2018 21:00 VCO HS 3 Setumup HS 2 H4H-KI-2 H2 Ben
12-01-2018 21:00 Donar HS 1 Inter Rijswijk HS 4 H1E-BJ Donar
19-01-2018 19:15 VCO MA 1 Zovoc MA 2 MA3A2-DE D3 Marloes
19-01-2018 19:15 VCO MB 2 Zovoc MB 4 MB3B2-DE D4 Eva
19-01-2018 21:00 VCO DS 1 RVV DS 3 D2I-LK
Verplaatst naar 16 maart om 19:15 uur
19-01-2018 21:00 VCO DS 3 VCS DS 3 D3N-GD H3 Patrick K
19-01-2018 21:00 VCO DS 4 SKC DS 11 D4H-LK H3 Sander
19-01-2018 21:00 VCO XR 1 Timios XR 2 RTXA-FE H3 Michel
26-01-2018 19:15 VCO JB 1 Aspasia JB 1 JB1E2-DA D2 Joni
26-01-2018 19:15 VCO JA 1 RVV JA 1 JA1D2-DF D2 Alex
26-01-2018 19:15 VCO JC 1 VCS JC 1 JC1B2-EC MA1 Yke
26-01-2018 19:15 VCO MB 1 Castellum MB 2 MB2Q2-GC XR1 Marjolein
26-01-2018 21:00 VCO DS 2 NOVO DS 2 D2J-KJ D3 Renske
26-01-2018 21:00 VCO HS 2 Donar HS 2 H3M-KC D3 Debbie
26-01-2018 21:00 VCO XR 1 Timios XR 1 RTXA-FA-2 D3 Meta
26-01-2018 21:00 Donar HS 1 Leython DC HS 3 H1E-BH Donar
02-02-2018 19:15 VCO MB 2 Monza MB 1 MB3B2-DB D3 Claudia
02-02-2018 19:15 VCO JA 1 Zovoc JA 1 JA1D2-DE D1 Sanne
02-02-2018 19:15 VCO MC 1 VCS MC 1 MC2K2-EF MA1 Bram
02-02-2018 21:00 VCO DS 1 NOVO DS 3 D2I-LJ D2 Robin
02-02-2018 21:00 VCO DS 3 Punch DS 5 D3N-GB D2 Karin
02-02-2018 21:00 Donar HS 1 SKC HS 2 H1E-BC Donar
09-02-2018 19:15 VCO MB 2 Leython DC MB 3 MB3B2-DA H2
09-02-2018 19:15 VCO MA 1 Kalinko MA 4 MA3A2-DB H2
09-02-2018 19:15 VCO MC 1 Netwerk MC 2 MC2K2-EB JA1
09-02-2018 19:15 VCO MB 1 Aspasia MB 1 MB2Q2-GB D2 Roos
09-02-2018 21:00 VCO DS 2 VVV Delta DS 3 D2J-KH D1 Lisa
09-02-2018 21:00 VCO HS 2 SKC HS 5 H3M-KH D1 Birthe
09-02-2018 21:00 VCO XR 1 Timios XR 2 RTXA-FE-2 D1 Mariska
09-02-2018 21:00 Donar HS 1 Punch HS 2 H1E-BF Donar
14-02-2018 19:30 VCO XR 1 Kalinko XR 1 RTXA-FB D2 Zoë
16-02-2018 19:15 VCO MA 1 Gemini-Kangeroes MA 4 MA3A2-DA D4 Marjori
16-02-2018 19:15 VCO JA 1 Inter Rijswijk JA 3 JA1D2-DA D1 Channah
16-02-2018 19:15 VCO JB 1 Velo JB 1 JB1E2-DF D4 Marieke
16-02-2018 19:15 VCO MC 1 VV Haaglanden MC 2 MC2K2-EG D3 Milou
09-03-2018 19:15 VCO MB 2 Sovicos MB 1 MB3B2-DC D4 Jennifer
09-03-2018 19:15 VCO JA 1 Velo JA 1 JA1D2-DG D4 Nadine
09-03-2018 19:15 VCO MC 1 NOVO MC 1 MC2K2-EC MA1 Carolien
09-03-2018 21:00 VCO DS 1 Scarabee DS 1 D2I-LI H3
09-03-2018 21:00 VCO DS 3 SKC DS 6 D3N-GK H3
09-03-2018 21:00 VCO DS 4 In Up Go DS 3 D4H-LI H3
16-03-2018 19:15 VCO DS 1 RVV DS 3 D2I-LK H2
16-03-2018 19:15 VCO JB 1 GSC JB 1 JB1E2-DB D2 Dorinde
16-03-2018 19:15 VCO JC 1 SAS’70 JC 1 JC1B2-EB JA1
16-03-2018 21:00 VCO DS 2 PQV Pijl Solutions DS 2 D2J-KF D1 Birthe
16-03-2018 21:00 VCO HS 2 Castellum HS 2 H3M-KF D4 Ellen
16-03-2018 21:00 Donar HS 1 Gemini-Kangeroes HS 2 H1E-BD Donar
23-03-2018 19:15 VCO MB 1 In Up Go MB 1 MB2Q2-GD D3 Claudia
23-03-2018 21:00 VCO DS 1 SKC DS 4 D2I-LH H2
23-03-2018 21:00 VCO DS 3 Gemini-Kangeroes DS 2 D3N-GI XR1 Wim
23-03-2018 21:00 VCO DS 4 Liusna DS 2 D4H-LH XR1 Monique
06-04-2018 19:15 VCO MA 1 Zovoc MA 2 MA3A2-DE-2 D2 Dorinde
06-04-2018 19:15 VCO JC 1 Oradi/Omnia JC 1 JC1B2-EA JA1
06-04-2018 21:00 VCO DS 2 Punch DS 3 D2J-KD D1 Tirza
06-04-2018 21:00 VCO DS 4 Waterlanders DS 4 D4H-LD D1 Jitske
06-04-2018 21:00 VCO HS 2 Scarabee HS 2 H3M-KD D1 Lisa
06-04-2018 21:00 Donar HS 1 VollinGo HS 2 H1E-BL Donar
13-04-2018 19:15 VCO JB 1 Kratos ’08 JB 1 JB1E2-DC D4 Maaike
13-04-2018 19:15 VCO MB 2 Zovoc MB 4 MB3B2-DE-2 D4 Margaret
13-04-2018 19:15 VCO MC 1 Kalinko MC 4 MC2K2-EA MA1
13-04-2018 19:15 VCO MB 1 Leython DC MB 2 MB2Q2-GE H3
13-04-2018 21:00 VCO DS 1 Castellum DS 1 D2I-LA H2
13-04-2018 21:00 VCO DS 4 KDO DS 1 D4H-LG D3 Renske
13-04-2018 21:00 VCO HS 3 VCS HS 4 H4H-KH H2
13-04-2018 21:00 Donar HS 1 Timios HS 2 H1E-BA Donar
20-04-2018 19:15 VCO JA 1 Kalinko JA 2 JA1D2-DB H3
20-04-2018 19:15 VCO MA 1 Sovicos MA 2 MA3A2-DC H3
20-04-2018 19:15 VCO JC 1 Leython DC JC 2 JC1B2-ED H3
20-04-2018 21:00 VCO DS 2 Kalinko DS 6 D2J-KB XR1 Ingrid
20-04-2018 21:00 VCO DS 3 GGV DS 3 D3N-GF XR1 Jantine
20-04-2018 21:00 VCO HS 2 In Up Go HS 1 H3M-KB XR1 Pieter
20-04-2018 21:00 VCO HS 3 SKC HS 7 H4H-KB XR1 Peter