Fluitschema

Zonder scheidsrechters geen wedstrijden. Hieronder het schema voor de tweede helft van het seizoen 2018-2019.
Wijzigingen die via de mail of door Robin of Helga naar de scheidsrechters gecommuniceerd worden gaan altijd voor!
Let op dat voor het fluiten van Heren 1 (Donar), JA1, Dames 1 en dames 2 een hogere licentie nodig is dan voor de andere teams.

Wil je fluiten maar heb je nog geen licentie?
Ga naar https://www.volleybalmasterz.nl/ om je spelregelbewijs te behalen.
.

De Nevobo maakt regelmatig een nieuwsbrief met daarin informatie (zoals verwachte spelregelwijzigingen) leuke weetjes, verhaaltjes, ditjes en datjes over het scheidsrechterwezen. Deze zijn te vinden op: https://www.nevobo.nl/official/nieuwsbrieven/volleybal/

Fluitschema tweede seizoenshelft 2018-2019

Datum Tijd Team thuis Team uit Code Uit team Eerste scheidsrechter: wie uit het aangewezen team? opmerkingen:
11-1-2019 19:15 VCO JB 1 Kalinko JB 1 JB1D2-AB een ouder zal fluiten
11-1-2019 19:15 VCO MB 1 Kalinko MB 2 MB1I2-BE een ouder zal fluiten
11-1-2019 19:15 VCO MB 3 GSC Haaglanden MB 3 MB2N2-DA een ouder zal fluiten
11-1-2019 19:15 VCO MB 2 Kalinko MB 5 MB3B2-FE Heren 3 Patrick de K. is reserve/begeleider voor een ouder
11-1-2019 21:00 Donar HS 1 Kalinko HS 2 H1E-BJ Donar iemand van Donar
11-1-2019 21:00 VCO DS 4 SKC DS 10 D4I-DH Dames 3 ?
11-1-2019 21:00 VCO HS 3 VCS HS 4 H4H-EG Dames 3 ?
11-1-2019 21:00 VCO HS 2 VCS HS 3 H3M-EG Dames 1 Karin
18-1-2019 19:15 VCO MA 1 Kalinko MA 3 MA2J2-BC Dames 1 Zoë
18-1-2019 19:15 VCO MB 3 RVV MB 2 MB2N2-DC Dames 1 Dorinde is reserve/begeleider voor een ouder
18-1-2019 19:15 VCO MB 2 VV Utrecht MB 4 MB3B2-FA Dames 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
18-1-2019 19:15 VCO MC 1 VCO MC 2 MC3G2-FG Dames 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
18-1-2019 21:00 VCO XR 1 Voleco XR 1 RTXA-DE Dames 4 Eva
18-1-2019 21:00 VCO DS 3 RVV DS 4 D3M-JA Dames 2 ?
18-1-2019 21:00 VCO DS 1 PQV Pijl Solutions DS 1 D2J-JA Dames 2 ?
25-1-2019 19:15 VCO MA 1 GSC Haaglanden MA 4 MA2J2-BD Heren 3 Jorrit
25-1-2019 19:15 VCO JA 1 GSC Haaglanden JA 1 JAHB2-DE Heren 2 Alex
25-1-2019 19:15 VCO MC 2 Sovicos MC 1 MC3G2-GA Dames 4 Paula is reserve/begeleider voor een ouder
25-1-2019 21:00 Donar HS 1 GSC Haaglanden HS 2 H1E-BH Donar iemand van Donar
25-1-2019 21:00 VCO DS 4 SKC DS 15 D4I-DF XR 1 ?
25-1-2019 21:00 VCO HS 3 SKC HS 6 H4H-EL XR 1 ?
25-1-2019 21:00 VCO HS 2 Setumup HS 2 H3M-EL XR 1 ?
1-2-2019 19:15 VCO JB 1 Kratos ’08 JB 1 JB1D2-AF Heren 2 ? is reserve/begeleider voor een ouder
1-2-2019 19:15 VCO MA 1 Gemini-Kangeroes MA 1 MA2J2-BE Heren 3 Bram
1-2-2019 19:15 VCO MC 2 Gemini-Kangeroes MC 2 MC3G2-GB Heren 2 ? is reserve/begeleider voor een ouder
1-2-2019 21:00 VCO XR 1 Euro-Serve XR 1 RTXA-DA Dames 3 ?
1-2-2019 21:00 VCO HS 2 Castellum HS 2 H3M-ED Dames 3 ?
1-2-2019 21:00 VCO HS 3 SKC HS 8 H4H-EJ-2 Dames 3 ?
8-2-2019 19:15 VCO MA 1 Leython DC MA 2 MA2J2-BA Dames 3 ?
8-2-2019 19:15 VCO MB 1 NOVO MB 1 MB1I2-BF Dames 2 ? is reserve/begeleider voor een ouder
8-2-2019 19:15 VCO HS 2 Leython DC HS 5 H3M-EH Heren 1 ?
8-2-2019 19:15 VCO MC 1 Sovicos MC 1 MC3G2-FA Dames 2 ? is reserve/begeleider voor een ouder
8-2-2019 21:00 Donar HS 1 SKC HS 2 H1E-BF Heren 2 ?
8-2-2019 21:00 VCO DS 3 Castellum DS 2 D3M-JI Dames 4 ?
8-2-2019 21:00 VCO DS 2 Castellum DS 1 D2I-JI Dames 4 ?
8-2-2019 21:00 VCO DS 1 Waterlanders DS 3 D2J-JI Heren 2 ?
15-2-2019 19:15 VCO JA 1 Inter Rijswijk JA 2 JAHB2-DA Heren 2 ?
15-2-2019 19:15 VCO MB 3 Netwerk MB 1 MB2N2-DB Dames 4 ? is reserve/begeleider voor een ouder
15-2-2019 19:15 VCO MB 2 De Valk MB 2 MB3B2-FC Dames 4 ? is reserve/begeleider voor een ouder
15-2-2019 19:15 VCO MC 2 Kratos ’08 MC 2 MC3G2-GC XR 1 ? is reserve/begeleider voor een ouder
15-2-2019 21:00 VCO DS 4 GSC Haaglanden DS 9 D4I-DC Heren 1 ?
15-2-2019 21:00 VCO HS 2 GGV HS 2 H3M-EB Heren 1 ?
15-2-2019 21:00 VCO HS 3 VCS HS 4 H4H-EG-2 Heren 1 ?
20-2-2019 19:15 VCO MB 1 GSC Haaglanden MB 1 MB1I2-BD Heren 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
8-3-2019 19:15 VCO HS 3 Sovicos HS 5 H4H-EF Heren 1 ?
8-3-2019 19:15 VCO MB 2 Kalinko MB 4 MB3B2-FD Dames 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
8-3-2019 21:00 Donar HS 1 Castellum HS 1 H1E-BD Heren 3 ?
8-3-2019 21:00 VCO DS 3 VCS DS 2 D3M-JG Heren 3 ?
8-3-2019 21:00 VCO DS 2 GGV DS 1 D2I-JG Heren 3 ?
8-3-2019 21:00 VCO DS 1 Velo DS 2 D2J-JG Heren 3 ?
15-3-2019 19:15 VCO JB 1 Gemini-Kangeroes JB 1 JB1D2-AC XR 1 ? is reserve/begeleider voor een ouder
15-3-2019 19:15 VCO MB 1 Inter Rijswijk MB 1 MB1I2-BC XR 1 ? is reserve/begeleider voor een ouder
15-3-2019 19:15 VCO JA 1 Kalinko JA 1 JAHB2-DB Heren 3 ?
15-3-2019 19:15 VCO MB 3 Kalinko MB 3 MB2N2-DF Heren 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
15-3-2019 21:00 VCO DS 4 SKC DS 11 D4I-DA Dames 2 ?
15-3-2019 21:00 VCO XR 1 Kalinko XR 2 RTXA-DB Dames 2 ?
15-3-2019 21:00 VCO HS 3 GSC Haaglanden HS 7 H4H-EC Dames 2 ?
15-3-2019 21:00 VCO HS 2 RVV HS 3 H3M-EK Dames 2 ?
22-3-2019 19:15 VCO MB 1 DEO MB 1 MB1I2-BA Dames 1 ? is reserve/begeleider voor een ouder
22-3-2019 19:15 VCO MA 1 Kalinko MA 3 MA2J2-BC-2 Dames 1 ?
22-3-2019 19:15 VCO MB 2 VollinGo MB 3 MB3B2-FB Dames 2 ? is reserve/begeleider voor een ouder
22-3-2019 19:15 VCO MC 1 Leython DC MC 3 MC3G2-FD Dames 2 ? is reserve/begeleider voor een ouder
22-3-2019 21:00 Donar HS 1 Scarabee HS 1 H1E-BL Heren 2 ?
22-3-2019 21:00 VCO DS 3 In Up Go DS 1 D3M-JE Heren 2 ?
22-3-2019 21:00 VCO DS 2 Aspasia DS 2 D2I-JE Heren 2 ?
22-3-2019 21:00 VCO DS 1 Punch DS 4 D2J-JE Heren 2 ?
29-3-2019 19:15 VCO MB 3 Zovoc MB 3 MB2N2-DE Dames 1 ? is reserve/begeleider voor een ouder
29-3-2019 19:15 VCO MC 1 Kratos ’08 MC 2 MC3G2-FC Dames 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
5-4-2019 19:15 VCO JB 1 VCS JB 1 JB1D2-AE Heren 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
5-4-2019 19:15 VCO JA 1 Leython DC JA 1 JAHB2-DC Heren 2 Alex
5-4-2019 19:15 VCO MC 1 Gemini-Kangeroes MC 2 MC3G2-FB Dames 4 ? is reserve/begeleider voor een ouder
5-4-2019 19:15 VCO MC 2 Leython DC MC 3 MC3G2-GD Dames 4 ? is reserve/begeleider voor een ouder
5-4-2019 21:00 Donar HS 1 Kratos ’08 HS 2 H1E-BA Donar iemand van Donar
5-4-2019 21:00 VCO DS 4 In Up Go DS 3 D4I-DJ Dames 1 ?
5-4-2019 21:00 VCO HS 3 Waterlanders HS 4 H4H-EI Dames 1 ?
5-4-2019 21:00 VCO HS 2 Waterlanders HS 3 H3M-EI Dames 1 ?
12-4-2019 19:15 VCO JB 1 Move4U/MVC JB 1 JB1D2-AD Dames 1 ? is reserve/begeleider voor een ouder
12-4-2019 19:15 VCO MC 2 Monza MC 2 MC3G2-GE Dames 3 ? is reserve/begeleider voor een ouder
12-4-2019 21:00 VCO XR 1 Kratos ’08 XR 1 RTXA-DC Dames 4 ?
12-4-2019 21:00 VCO DS 3 Scarabee DS 2 D3M-JC Dames 4 ?
12-4-2019 21:00 VCO DS 2 VVV Delta DS 2 D2I-JC Dames 4 ?
12-4-2019 21:00 VCO DS 1 Inter Rijswijk DS 4 D2J-JC Dames 4 ?