Trainingen

Aangepaste trainingsindeling

In verband met de Corona-maatregelen zijn er buitentrainingen. Deze trainingen zijn verdeeld over twee locaties: de korfbalvelden van FIKS en de hockeyvelden van LOHC. De aangepaste trainingsindeling per locatie vinden jullie hieronder. Spelers van 27 jaar en ouder houden onderling altijd 1,5 meter afstand en trainen in groepjes van maximaal 4 (exclusief trainer). Elk team bepaalt zelf per week wie gebruik maken van het veld.

Locatie Fiks (Van Houdringelaan 11, Oegstgeest)

Maandag

18:15 – 19:15

  • JC1 (Britt)

19:15 – 20:15

  • MA2 (Claudia)
  • JA1 (Bart)

20:15 – 21:15

  • H2 (Eefke)

Woensdag

18.00 – 19.00

  • MB2 (Jonathan)
  • MC1 (Rob)
  • MC2 (Gerard)
  • JB1 (Rob)

Vrijdag

17.00 – 18.00

  • Minitraining 1 (Hylke & Eefke)

18:00 – 19:00

  • MC3 (Roos, Hanne & Carolien)

18.15 – 19.15

  • Minitraining 2 (Hylke & Eefke)

19.00 – 20.00

  • MB1 (Minke & Milou)

19.15 – 20.15

  • MA1 (Frank)

20.00 – 21.00

  • XR1 (Maarten)
  • XR2 (Marianne, Louise, Nadine, Joni)

20.15 – 21.15

  • Dames 4 (Bart)

Locatie LOHC (Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest)

Maandag

19.00 – 20.00

  • D1 (Maarten)
  • D3 (Patrick)

Donderdag

19.00 – 20.00

  • D2 (Arjen)
  • H1 (Mathijs)

Wanneer de maatregelen weer worden versoepeld en we weer in de zaal mogen sporten, zal teruggegaan worden naar het reguliere trainingsschema:

Maandag

18:00 – 19:30

  • MA1 (Frank) – Kleedkamer 1
  • MA2 (Claudia en Milou H.) – Kleedkamer 5
  • JC1 (Britt) – Kleedkamer 6
  • 2e training MC (Maarten en Martijn) – Kleedkamer 2

19:30 – 21:00

  • JA1 (Bart) – Kleedkamer 5
  • D1 (Maarten) – Kleedkamer 1
  • D2 (Arjen) – Kleedkamer 2
  • D3 (Patrick) – Kleedkamer 6

21:00 – 22:30

  • H1 (Mathijs) – Kleedkamer 1
  • H2 (Eefke) – Kleedkamer 5
  • D4 (Bart) – Kleedkamer 6
  • XR2 (Poule) – Kleedkamers 2 en 3

Woensdag

16:30 – 18:00

  • Minitraining (Hylke)

18:00 – 19:30

  • MB1 (Minke en Milou T.) – Kleedkamer 1
  • MC1 (Rob) – Kleedkamer 2
  • MC2 (Gerard) – Kleedkamer 5
  • MC3 (Roos, Hanne en Carolien) – Kleedkamer 6

19:30 – 21:00

  • XR1 (Maarten) – Kleedkamers 1 en 2
  • JB1 (Rob) – Kleedkamer 3
  • MB2 (Jonathan) – Kleedkamer 5
  • 2e training Dames en MA1 (Patrick) – Kleedkamer 6

Vrijdag

17:00 – 18:30

  • Minitraining (Hylke en Eefke)

19:00 – 21:00

  • Jeugdwedstrijden

21:00 – 23:00

  • Seniorenwedstrijden